Tájékoztatás

A Soproni Egyetemen belül egy több lépcsős ingatlanracionalizálás történik, melynek második lépcsőjében - a Szent Orsolya Gimnázium felújítása kapcsán – az egyetem Deák téri épületének egy szintje bérbeadásra kerül. Szó sincs arról, hogy az egész épületet ki kellene üríteni. Mindent megteszünk az oktatás zavartalan lebonyolítása érdekében, ezért átgondoljuk, hogy milyen módon tudnánk a rendelkezésre álló területeket jobban kihasználni (Formaterem, műtermek, oktatói szobák, stb.).

A változásnak nem mi vagyunk az elindítói, de a változásból szakmai tudásunk alapján és lehetőségeinkhez mérten a legjobbat szeretnénk kihozni és azokat a helyiségeket is intenzíven használni fogják a diákok, melyekre eddig nem volt lehetőségük.

Dr. Lenkei Balázs

Alkalmazott Művészeti Intézet