LÉTRA 22 kiállítás a Torony Galériában

(Forrás: Soproni Téma, Fotók: Pluzsik Tamás)

LÉTRA 22 kiállítás a Torony Galériában

(Fotó: Pluzsik Tamás, Soproni Téma)

A Soproni Egyetem négy elsőéves hallgatójának nyílt kiállítása a Torony Galériában. A Szent György utcai kiállítótérben rendszeresen láthatunk színvonalas tárlatokat, de Szőcs Géza a műhelyben rajzszakkört is vezet.

LÉTRA 22 címmel látható május 9-ig az Alkalmazott Művészeti Intézet négy hallgatója: Árvai Luca, Hunyadi István, Kovács Zsófia és Vajda Lilla kiállítása a belvárosi Torony Galériában.

A tárlatot dr. Nagy Máté éremművész, az Alkalmazott Művészeti Intézet egyetemi docense nyitotta meg, aki kiemelte: a rajz minden művészeti gondolkodás alapja, legyen az ábrázolás, szoborplasztika, tervezőművészet vagy építészet.

Nagy Máté külön köszönetet mondott Szőcs Géza grafikusművésznek, a Torony Galéria művészeti vezetőjének, hogy lehetőséget biztosított a kiállítás megrendezésére.

Gratulálunk hallgatóiknak!

Bővebben a kiállításról és a galériáról a Soproni Téma cikkében lehet olvasni: https://www.sopronitema.hu/hirek/kultura/a-megismeres-helye