Vizsgamunkák: Frond Zita - Építőművészet BA

Frond Zita építőművészet BA szakos hallgató Építőkockától az épületig - Óvoda és bölcsöde egy tető alatt Sében című szakdolgozat és vizsgamunka témájának rövid bemutatása:

"Frond Zita szakdolgozatában a kisgyermekeket körülvevő építészeti terekkel, a téri neveléssel foglalkozik. Diplomatervében gyakorlatban is alkalmazza a kutatás eredményeit. A tervezett épület modellértékű lehet kis lélekszámú településeknek, a bölcsödei, óvodai nevelés kompakt megvalósításához.

Frond Zita - Óvoda és bölcsőde egy tető alatt

A terv igazodik a kistelepülési adottságokhoz, megjelenésével jól illeszkedik környezetébe, ugyanakkor innovatív. Formája révén tereket jelöl ki maga körül, mely az bölcsödei, óvodai udvarok kialakításához ideális. A bejáratával az önkormányzati épületek felé nyit, azokat kiegészítve az épületegyüttes már településközpontként értelmezhető.

Zitának sok sikert kívánunk!" - írja a vizsgamunkáról Botzheim Bálint, az Alkalmazott Művészeti Intézet művésztanára.

Témavezető: Botzheim Bálint
Szakkonzulens: Dr. Katona Vilmos, Molnár Tamás
Külső konzulens: Bakucz András

További képek az alábbi galériában ↓